خانه / اخبار حقوقی / انتقال اجساد کوهنوردان به مشهد پس از یافتن آخرین کوهنورد مفقود

انتقال اجساد کوهنوردان به مشهد پس از یافتن آخرین کوهنورد مفقود

معاون دادستان مشهد از انتقال اجساد کوهنوردان به مشهد پس از یافتن آخرین کوهنورد مفقودی در حادثه اشترانکوه خبر داد.

قاضی محمد بخشی‌محبی در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته در رابطه با کوهنوردان کشته‌ شده در حادثه اشترانکوه اظهار کرد: بعد از مکاتبه با دادستان خرم‌آباد و با توجه به دغدغه سازمان‌های مردم‌نهاد و خانواده مرحومین، با بازپرس پرونده تماس داشتیم. ایشان هم دغدغه‌ها و موضوعات خاص خود را نسبت به پرونده داشتند. با توجه به شرایط جوی منطقه قرار بر این شد که از فردا صبح مجددا کار تحقیق و تفحص در منطقه صورت گیرد تا ان شاءالله آخرین کوهنورد مفقودی را پیدا و شناسایی کنند تا بعد از آن نسبت به انتقال اجساد به مشهد مقدس اقدامات لازم صورت گیرد.

وی افزود: باید پزشکی قانونی هم در این زمینه نظرات خود را اعلام نماید. اعلام آمادگی کردیم تا در صورت انتقال اجساد به مشهد موارد مرتبط با پزشکی قانونی را در اینجا انجام دهیم، اما یکی از اجساد هنوز پیدا نشده و باید کار تحقیق و تفحص به صورت کامل انجام گیرد و اجساد به صورت کامل به مشهد منتقل شوند.

بخشی‌محبی تصریح کرد: مدیریت بحران کامیون سردخانه‌داری را به منطقه اعزام کرده‌اند تا برای تحویل اجساد اقدامات لازم انجام شود. این کامیون فردا به محل خواهد رسید و قرار بر این شد تا آن زمان توسط بازپرس محترم، دستور قضایی در تسریع اقدامات اولیه در مورد پزشکی قانونی صورت گیرد و بعد از آن تا فردا ظهر تحویل اجساد انجام شود تا بتوانیم برای ادامه مراحل قانونی و قضایی اجساد را به مشهد منتقل کنیم. 

درباره ی yaghooti

مطلب پیشنهادی

کمالی‌پور: حبس‌زدایی از زندانیان مهریه با در نظر گرفتن حقوق زنان انجام شود

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که هرگونه اصلاحی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...